خدمات عمرانی

خدمات عمرانی شرکت ساختمانی تاتیان

مجموعه خدمات عمرانی شرکت ساختمانی تاتیان : شرکت ساختمانی تاتیان در تهران و شهرهای اطراف خدمات عمرانی و ساختمانی به صورت پیمانکاری ارائه می‌دهد. این خدمات از انواع سفت‌کاری ساختمان شامل اجرای پی کنی، شناژبندی، بتن ریزی، ساخت دیوار و… گرفته تا طراحی و اجرای تاسیسات، حفرچاه، عایق بندی کف و دیوار، نقاشی و همینطور نازک کاری ساختمان ، محوطه سازی و طراحی و اجرای روف گاردن را شامل می‌شود.

تاتیان به عنوان یک شرکت ساختمانی در تهران است که برای ارائه خدمات در شهرها و استان‌های اطراف نیز از آمادگی لازم برخوردار می‌باشد. ما در پروژه‌های مختلف کار کرده‌ایم، از تجربه کافی برخورداریم، بنابراین راه‌حل‌های مقرون به صرفه‌ای پیدا کرده‌ایم تا با بهترین کیفیت یک پروژه را به سرانجام برسانیم.

این شرکت با اهداف پایه ریزی اصول نوین شهرسازی و توسعه ساختمان سازی بر اساس اصول بنیادی در بخش مسکن و شهر سازی خواستار ارائه کار و پرژه های در حال ساخت با بهترین کیفیت و رسیدن به سطح استاندارد های قابل قبول در این عرصه است.
خط مشی شرکت ساختمان سازی تاتیان این بوده که با بهره برداری از تجربیات پروژه های تکمیل شده بتواند در راستای پروژه های بعدی گام های محکم تری بردارد . در خود این توانایی را می بیند که با استفاده از کادر مجرب و متخصص خود و استفاده از ابزار الات روز دنیا به خلق هر نوع پروژه های عمرانی و ساختمان سازی با بهترین کیفیت و در کمترین زمان بپردازد تا رضایت مشتری که هدف نهایی شرکت است محول شود.

خدمات ساختمان سازی و عمرانی شرکت ساختمانی تاتیان شامل :

1. اجرا و نظارت نمای ساختمان

2. پیمانکاری ساختمان که شامل کلیه خدمات ساخت و ساز ساختمان، اسکلت بندی و سازه بتنی می شود.

3. طراحی انواع ساختمان اداری،تجاری،ادری و... می شود.

4. نورپردازی تخصصی

5. بنایی و سفت کاری

6. تعمیرات و بازسازی ساختمان

7. سنگ،کاشی و موزاییک کاری

8. اجرا و تغییرات نقشه

9. خدمات فنی(برق کاری، لوله کشی،جوش کاری و...)

10. تخریب و حمل و نقل (داخل ساختمان جهت بازسازی و تخریب جهت ساختمان سازی)

11. خدمات نماسازی ساختمان

12. محوطه سازی