آموزش

دپارتمان آموزشی تاتیان

اهداف دپارتمان آموزشی تاتیان
هدف دپارتمان آموزشی عمران، معماری و دکوراسیون داخلی، ایجاد مهارت در جهت رفع نیاز جامعه حرفه‌ای و بازار کار در راستای کارآفرینی و ایجاد شغل در جامعه است. این دپارتمان خوشبختانه در سال‌های گذشته جز مراکزی بوده که بیشترین تعداد دانش‌پذیران ماهر را به بازار حرفه‌ای معرفی کرده است. این امر محقق نمی‌شد مگر با حضور اساتید مجرب و دلسوز و آموزش‌ اصولی مباحث کاربردی که تیم دپارتمان معماری و معمار داخلی مجتمع فنی تهران ارائه می‌دهد.

بازار کار
دانش‌پذیران پس از گذراندن دوره‌های دپارتمان معماری می‌توانند در جایگاه‌های مختلف شغلی از جمله موارد زیر مشغول به کار شوند:

·        دفاتر شخصی معماری و معماری داخلی

·        دفاتر فنی و شرکت‌های دولتی و خصوصی

·        دفاتر شهرداری‌

·        شرکت‌های مهندسین مشاور

·        دفاتر فنی پیمان‌کاری

·        صنعت بازسازی ساختمان

·        به‌عنوان کارشناس فروش در دفاتر فروش متریال

·        به‌عنوان طراح و مجری پروژه

نحوه آموزش
دوره‌های آموزش معماری، معماری داخلی و نرم‌افزارهای معماری در شرکت تاتیان با جدیدترین متدهای روز دنیا برگزار می‌شوند. این دوره‌ها به چندین روش در حال برگزاری هستند:

·        روش اول: حضوری

·        روش دوم: آنلاین

·        روش سوم: ترکیبی (آنلاین و حضوری)

·        روش چهارم:‌ بلندد

روش بلندد جدیدترین متد آموزشی دنیاست و در اکثر کشورهای پیشرفته از این روش و قابلیت‌های آن استفاده می‌شود. محققین در حوزه آموزش به این نتیجه رسیده‌اند که آموزش‌هایی حضوری-آنلاین و آفلاین با پشتیبانی ۲۴ساعته باعث یادگیری و مهارت‌آموزی بهتر می‌شوند و این روش تأثیری عمیق در رشد فراگیران خواهد شد.

از این رو در دپارتمان آموزشی عمران، معماری و دکوراسیون داخلی این روش آموزش به‌صورت کاملاً حرفه‌ای در حال برگزاری است و ما امیدواریم تلاش‌های تیم دپارتمان معماری و معماری داخلی بتواند شما را در جهت رسیدن به اهداف و رؤیاهای شغلی کمک کند و نتیجه آن سربلندی و افتخار ایران عزیزمان باشد.