پیمانکار ساختمان در تهران با شرکت فنی مهندسی تاتیان

23/خرداد/1401 مجله ساختمان
بدون دیدگاه

پیمانکار ساختمان در تهران : یک شرکت پیمانکاری ساختمان در تهران از مجموعه‌ای از عوامل نظیر مهندسان، کارشناسان، تیم کنترل کیفیت و مدیر پروژه تشکیل شده است. در صورتی یک پروژه ساختمانی به نحو احسن به پایان می رسد که تمام اعضای تیم در کنار هم همکاری کنند. پیمانکاری ساختمان شامل ساختمان سازی، تعمیرات، نگهداری، نوسازی، بازسازی و خدمات دیگری نظیر پروژه‌های عمرانی می باشد. از طریق پیمانکاری ساختمان در تهران ، بهترین پروژه ها را می توان راه اندازی کرد. اگر به دنبال یک پیمانکار خوب، با تیم حرفه‌ ای و تجربه لازم هستید، شرکت ساختمانی تاتیان در خدمت شماست. خدمات پیمانکاری ساختمان در مناطق 22 گانه تهران و همچنین نواحی اطراف تهران از جمله ، پیمانکاری سقف کناف مسکونی ، پیمانکاری دیوارچینی ساختمان ، پیمانکاری نازک کاری ساختمان به بهترین شکل برای شما ارائه می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هرگونه پروژه با این گروه تخصصی تماس 02122396716 بگیرید.

قیمت پیمانکاری ساختمان در تهران

هزینه و قیمت پیمانکاری ساختمان در تهران بنا به مساحت واحدهای احداثی، تعداد طبقات، کیفیت ساخت، محل جغرافیایی از نظر بافت و موقعیت ساختمان متفاوت است. همچنین تعرفه ساخت ساختمان بر دو اساس تعیین می شود که عبارتند از ساخت ساختمان با مصالح و بدون مصالح که با توجه به کیفیت و کمیت مصالح و متراژ پروژه متفاوت خواهد بود.

در ساخت ساختمان با مصالح کلیه هزینه های خرید و تهیه مصالح برای کار ، بر عهده  پیمانکار پروژه است و کارفرما با توجه به قرارداد بسته شده، به ازاء هر متر، هزینه مصالح را نیز برای ساخت و ساز می پردازد.

در ساخت بدون مصالح نیز در این نوع ساخت، کلیه مصالح مورد نیاز را کارفرما تهیه نموده و در اختیار کارفرما قرار می دهد. تعرفه های ساختمان در فصل ها و سالهای مختلف نامشخص و دارای نوسان است.

پیمانکار ساختمان در تهران با شرکت فنی مهندسی تاتیان

خدمات پیمانکاری ساختمان در تهران

برای خدمات پیمانکاری ساختمان در تهران ویژه ساختمان های جدید، بحث هزینه ها در اولویت قرار دارد. خدمات مشاوره اجرای پروژه، طراحی و خرید مصالح، هر کدام هزینه های هنگفتی را برای ساختمان سازی تحمیل می کنند. اگر برای هر قسمت، برنامه‌ریزی مجزایی در نظر گرفته نشود، پروژه با ضرر مواجه خواهد شد.

تجزیه و تحلیل طراحی ساختمان و اجرای پروژه که توسط تیم تخصصی پیمانکاری ساختمان در تهران شرکت تاتیان انجام می گیرد، در نهایت، مقرون به صرفه خواهد بود؛ پیشرفت کار سریع تر می شود و این یعنی کیفیت پروژه بالاتر خواهد شد.

کیفیت پروژه ساخت و ساز که با دوام یک ساختمان در ارتباط است، تا حدود زیادی به انتخاب مصالح به کار رفته در ساخت بستگی دارد. اینکه شما سازه ها و ساختارهای نگهدارنده ساختمان را چگونه طراحی کرده باشید که بتوانند در برابر نیروهای خارجی و فشارهای داخلی مقاومت کنند، بسیار اهمیت دارد

مهندسانی که در پیمانکار ساختمان در تهران فعال هستند از هر نظر به استانداردها تسلط دارند. به طور مثال، یک سازه باید تحمل بار و فشار را داشته باشد. بار وارد شده به سازه از هر جهت امکان پذیر است، بنابراین یک پروژه موفق ساختمانی به نوعی از هر جهت پشتیبانی می شود.

به چه کسی پیمانکار ساختمان گفته می شود؟

به‌طور کلی پیمانکار ساختمان به شخصی اطلاق می‌شود که در ضمن عقد قرارداد، انجام هرگونه عمل و یا فروش را با شرایط مندرجه در قرارداد در قبال مزد یا بها و به مدت معین تعهد نماید. لذا پیمانکار ساختمان شخصی حقیقی یا حقوقی است که اجرای پروژه‌های مختلف ساختمانی را بر اساس قرارداد با مبلغ مشخص‌شده و در زمان معین‌شده در قرارداد پیمانکاری ساختمان به انجام می‌رساند. پیمانکاران بر اساس تخصص‌هایی که دارند به انجام عملیات مختلف ساختمانی می‌پردازند.

پیمانکار ساختمان، فردی است که درگیر برنامه ریزی، توسعه دادن و هماهنگ‌ سازی فعالیت‌هایی است که در طی فرآیند ساخت انجام می‌شود. پیمانکار ساختمان بر کل فعالیت‌های مرتبط با ساخت و ساز نظارت داشته و اطمینان حاصل می‌کند که تمام اقدامات لازم در راستای تکمیل پروژه در حال انجام است

پیمانکار ساختمان در تهران با شرکت فنی مهندسی تاتیان

انواع پیمانکاری ساختمان در تهران

قرارداد پیمانکاری ساختمان یا قرارداد مقاطعه‌کاری ،  قراردادی است که در آن کارفرما یا مالک، شخص یا یک شرکت ساختمانی را برمی‌گزیند تا مسئولیت و مدیریت اجرای پروژه ساختمانی را بر عهده گیرد. چنانچه قراردادهای پیمانکاری مخالف صریح قانون نباشند به اَشکال مختلفی بین پیمانکار و کارفرما منعقد می‌شوند از جمله:

۱. پیمان مدیریت یا مدیریت پیمان (درصدی) در تهران

مدیریت پیمان به‌معنای به استخدام درآوردن یک شخص حقیقی یا حقوقی برای اجرای صفر تا صد یک پروژه ساختمانی است که دستمزد پیمانکار بر اساس درصدی از هزینه ساخت مصالح و دستمزدها صورت می‌گیرد. بنابراین تعیین کلیه روش‌های اجرای پروژه و استخدام نیروها به عهده پیمانکار پروژه می‌باشد. در این روش شخص یا شرکت پیمانکار بابت مدیریت پروژه و تخصص درصدی از هزینه کل که شامل هزینه اجرا و تهیه مصالح و دستمزد است را دریافت می‌کند ولی قبل از هزینه‌های صورت گرفته در پروژه باید توافق طرفین قرارداد جلب شود.

معمولا از طرف کارفرما مدیر مالی پروژه معرفی می‌گردد تا نظارت دقیق بر کلیه هزینه‌های ساخت پروژه داشته باشد.

در قرارداد پیمانکاری درصدی ساختمان، سود و مزایا برای هر دو طرف خواهد بود و در درجه اول کارفرما هیچ هزینه اضافی به پیمانکار پرداخت نمی‌کند و فقط هزینه نیروی انسانی و ماشینی و هزینه مصالح را پرداخت می‌کند آن هم با پیش فاکتورهای تایید شده از طرف کارفرما.

از مزایای قرارداد مدیریت پیمان (درصدی) این است که کلیه هزینه‌ها کاهش چشمگیری می‌یابد و مدیریت هزینه نیز با کارفرما خواهد بود. از طرفی شرکت ساختمانی هزینه‌ای بابت اجرای پروژه پرداخت نمی‌کند و تعهدات را بر عهده نخواهد داشت و فقط برای تخصص در مدیریت نیروهای کار آمد سودی به صورت درصدی از کل هزینه‌های اجرای پروژه دریافت می‌کند.

۲. پیمانکاری ساختمان امانی در تهران

این روش معمولا در پروژه‌های کوچک که نیاز به اتمام سریع پروژه است به کار گرفته می‌شود. در این روش دستگاه اجرایی یا کارفرما فرد یا افراد مورد اعتمادی را انتخاب می‌نماید و مسئولیت و مدیریت اجرای پروژه را بر عهده آنها می‌گذارد.

در روش پیمانکاری امانی هیچ قراردادی با پیمانکاران خارجی بسته نمی‌شود و تمام مسئولیت‌های پروژه بر عهده کارفرما می‌باشد و او تمامی مصالح و ماشین آلات را تامین می‌کند و مدیریت اجرا نیز به عهده اوست.

به‌طور کل می‌توان گفت که واحد امانی از هزینه‌های کارگاه هیچ نفع و سودی نخواهد برد و به دلیل استخدام فقط حقوق از کارفرما دریافت می‌کند و از مزایای این روش این است که سود شرکت پیمانکار عمومی حذف می‌شود.

کلیه هزینه‌هایی که واحد یا شخص امانی در نظر می‌گیرد به عهده کارفرما یا دستگاه اجرایی است

پیمانکار ساختمان در تهران با شرکت فنی مهندسی تاتیان

۳. پیمانکاری ساختمان دستمزدی در تهران

پیمان‌ های دستمزدی قراردادهایی هستند که در آن تهیه مصالح مورد نیاز اجرای پروژه به عهده کارفرما است و اجرای عملیات بر عهده شرکت پیمانکاری صورت می‌گیرد. بنابراین در این‌گونه پیمان‌ها شرکت پیمانکار از بابت اجرای عملیات فقط دستمزد اجرا دریافت می‌کند.

در این نوع از قرارداد تهیه وسایل و ابزارآلات بر عهده شرکت پیمانکار است .این نوع پیمان بیشتر به نفع طرفین یعنی کارفرما و پیمانکار ساختمان خواهد بود. به دلیل اینکه کارفرما مصالح را با توجه به سلیقه و تشخیص خود از لحاظ نوع و جنس و تعداد آن تهیه می‌کند و آنها را بر اساس بودجه خود تعیین می‌کند و هر موقع نیز مشکل مالی برخورد کرد می تواند کار را تعطیل نماید .چون شرکت پیمانکار نیز فقط دستمزد نیروی انسانی را پرداخت می کند ،در صورت تعطیلی کار به خاطر مشکلات مالی چندان مشکلی پیش نخواهد آمد.

۴. پیمانکاری ساختمان مقطوع در تهران

در این روش پیمانکار به دو 2 شیوه عمل می‌کند

1. پیمانکار توافق می‌کند که در مقابل دریافت مبلغی، کل عملیات موضوع پیمان را به اتمام برساند

2. پیمانکار توافق می‌کند که در ازای دریافت مبلغ معین برای هر واحد کاری که انجام می‌دهد موضوع عملیات قرارداد را انجام دهد.

۵. قرارداد پیمانکاری ساختمانی بدون مصالح در تهران

در نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمانی بدون مصالح، تأمین مصالح مورد نیاز اجرای عملیات ساختمانی جهت اجرای کامل کلیه عملیات ساختمانی از قبیل بنای ساختمان، تأسیسات برقی، تأسیسات سرمایشی و گرمایشی، تأسیسات مکانیکی، محوطه سازی، حصارکشی، راه اندازی و تحویل بخش های مربوطه به تأسیسات بر عهده پیمانکار نمی‌باشد.

مشخصات فنی و تکنیکال پروژه بر مبنای نقشه‌ها و دستورالعمل‌های صادره از سوی کارفرمای پروژه خواهد بود، که وظیفه اخذ کنترل و تأیید کیفیت مصالح و پیشرفت فیزیکی آن را مطابق با برنامه زمان‌بندی شده انجام خواهد گرفت.

۶. قرارداد پیمانکاری ساختمانی با مصالح در تهران

در این نمونه قرارداد، اجرای کامل کلیه عملیات ساختمانی از قبیل بنای ساختمان، تأسیسات برقی، تأسیسات سرمایشی و گرمایشی، تأسیسات مکانیکی، محوطه سازی، حصارکشی، راه اندازی و تحویل بخش‌های مربوطه به تأسیسات و تمامی مصالح مورد نیاز در انجام موضوع قرارداد در مدت تعیین‌شده توسط پیمانکار تأمین می‌گردد.

پیمانکار ساختمان در تهران با شرکت فنی مهندسی تاتیان

مزایای استفاده و مشاوره از شرکت های پیمانکاری در تهران

از مهمترین مزیت های یک شرکت پیمانکاری معتبر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعیین نقشه راه
برنامه ریزی دقیق
ارتباط با اکثر شرکت های حقوقی
آشنایی با موانع احتمالی در ساخت و ساز
آشنایی با تمام قوانین شهرداری
داشتن نیروهای متخصص و مهندسین باتجربه
داشتن طراحان خبره و حرفه‌ای
اجرای صفر تا صد پروژه مطابق با استانداردهای روز دنیا
صرفه جویی در وقت و هزینه

شما با عقد قرارداد با یکی از این شرکت های پیمانکاری در تهران می‌توانید با خیالی آسوده به کارهای روزمره خود بپردازید و تنها هنگام تحویل پروژه به شرکت آنها رجوع کنید

میانگین قیمت پیمانکاری ساختمان حدودا چقدر است؟

اگر از ابتدای کار کارفرما پیمانکار به توافق برسند به نفع طرفین است. اما به طور کلی، حق الزحمه پیمانکاری از ۱۰ تا ۲۲ درصد متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. از نظر عرفی حق الزحمه پیمانکار در ساختمان حدود ۱۰ تا ۱۷ درصد و در یک ساختمان ویلایی حدوداً ۱۵ تا ۲۲ درصد است.

عوامل مختلفی در میزان این درصد تاثیر دارند. اینکه شما پروژه را از کدام مقطع به پیمانکار می سپارید برای مثال از ابتدا کار، وسط کار یا نزدیک به انتهای کار. این که شما چه مسئولیت هایی را به وی واگذار می کنید آیا صفر تا صد پروژه شما را قرار است پیمانکار انجام دهد.اگر این گونه است طبیعتا حق الزحمه او بالاتر می رود.

قیمت پیمانکاری ساختمان بحث بسیار گسترده‌ای می‌باشد که که کاملا بستگی به چگونگی طراحی و مدل ساختمان و روش اجرا دارد.

قیمت پیمانکاری ساختمان با مصالح

این روش باید یکی از پردقت ترین روش ها باشد؛

زیرا نیاز به دقت خاص و درج تمامیه شرایط و مقادیر فعالیت ها و همچنین ذکر انواع مصالح ساختمانی به کار رفته در آن سازه را دارد. در واقع قیمت سفت کاری ساختمان که یکی از مهم ترین مراحل ساخت یک سازه است و به طول عمر ساختمان به شدت کمک میکند، اغلب از تلرانس کمتری برخوردار است. یعنی از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه تر است؛ چون عمده‌ی مصالح مصرفی، میلگرد، بتن، دستمز قالب بندی و آجرچینی است، اما قیمت پیمانکار نازک کاری ساختمان و قیمت تأسیسات برقی و مکانیکی بسیار متغیر است. همچنین مکان و محلی که ساختمان قرار است در آنجا احداث گردد، در انتخاب نوع مصالح ساختانی دخیل است.

به این دلیل که معمولا در قسمت ها و منطقه‌های گران قیمت تر شهر از مصالح گرانتر و لوکس تر استفاده می‌شود و بالعکس در مناطق ارزان تر شهر از مصالح ارزان تری استفاده می‌شود.هزینه‌ی ساخت و ساز در هریک از شهر های ایران متفاوت است و دوری و نزدیکی آن شهر از منابع تولید مصالح ساختمانی، مانند معادن شن و ماسه، سنگ، کارخانجات فولاد و بتن و …. به مکان، در قیمت آن مصالح، تأثیر بسزایی دارد.

پیمانکار ساختمان در تهران با شرکت فنی مهندسی تاتیان

قیمت پیمانکاری ساختمان بدون مصالح

در این روش بر خلاف روش قبلی خود کارفرما به خرید مصالح ساختمانی اقدام میکند و اقلام و تمام مصارف پروژه را خود تهیه می‌کند و مجری طرح کار را فقط به صورت دستمزدی انجام می‌دهد. به طور معمول پیمانکاران جزء به این روش کار می‌کنند و دستمزد مجری ساختمان در این روش توافقی است.

قیمت پیمانکاری ساختمان در روش مدیریت پیمان

معمولا در شرایط بحران­های اقتصادی مثل امروز کشور ما و وجود نوسانات قیمت، چنانچه قیمت در قرارداد فیکس شود یکی از دو طرف معامله زیان می کنند، برای جلو گیری از این امر بهترین روش قرارداد با مجری ساختمان روش درصدی یا مدیریت پیمان می باشد که در آن پیمانکار با کارفرما توافق می کنند درصدی از هزینه های انجام شده­ی ساخت بابت اجرت و حق العمل به پیمانکار پرداخت شود. طبیعی است بسته به مساحت زیربنا و مصالح ساختمانی این درصد متغیر است. در این روش بر اساس نوع ساخت، نقشه ها و مساحت زیربنا قراردادی بین کارفرما و پیمانکار بسته و درصد نهایی توافق می شود.

خدمات پیمانکاری ساختمان در تهران شامل چه مواردی می شود؟

خدمات پیمانکاری ساختمان در تهران برای تعمیرات- نگهداری، نوسازی، بازسازی

از دیدگاه دیگر، خدمات پیمانکاری ساختمان در تهران را برای پروژه های تعمیرات و نگهداری یا نوسازی و بازسازی ساختمان می توان دریافت کرد. یک پروژه موفق ساختمانی در بخش بازسازی و نوسازی ساختمان نیاز به تجربه، برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. این مسئله برای تعمیرات- نگهداری خانه ها یا ساختمان های قدیمی هم وجود دارد.

فاکتورهای متعددی باید در نظر گرفته شود تا پیمانکار ساختمان در تهران برای خدمات ارائه شده به نحو مطلوب به پایان برسد. تفاوتی نمی کند که ساختمان به تعمیرات- نگهداری نیاز دارد یا باید به طور کلی نوسازی و بازسازی شود؛ آنچه در این پروژه ها اهمیت دارد این است که از ابتدا تا انتهای کار باید طبق برنامه و طرح  اقدام کرد.

تجزیه- تحلیل پروژه، ارزیابی نوع پروژه، سطح گستردگی کار، مشخصات ساختمان، برآورد هزینه ها و انتخاب بهترین تیم مهندسی برای آغاز به کار، از الزامات و اقدامات مهم شرکت پیمانکاری ساختمان در تهران هستند.

شرکت پیمانکار ساختمان در تهران برای پروژه های نوسازی و بازسازی باز هم ممکن است از روش مناقصه برای تامین نیروی متخصص، مصالح یا صرفه جویی در هزینه ها استفاده کنند.

اگر این خدمات را از یک تیم با تجربه و کامل دریافت کنید، مراحل کار شما سریعتر پیش می رود. برای این کار، گروه فنی و مهندسی تاتیان در قالب شرکت پیمانکار ساختمان در تهران به صورت همه جانبه می تواند شما را حمایت کند

پیمانکار ساختمان در تهران با شرکت فنی مهندسی تاتیان

پیمانکاری ساختمان در تهران و سایر خدمات جانبی

خدمات پیمانکاری ساختمان در تهران صرفاً به ساخت و ساز، نوسازی و بازسازی تعلق ندارد. فعالیت های دیگری هم در این شرکتها انجام می شود که به نوعی به سازه یا یک پروژه عمرانی و ساختمانی مربوط است.

مطالعات زمین شناسی و آزمایش های مکانیک خاک

یکی از خدماتی که شرکت پیمانکاری ساختمان ارائه می‌دهد، مطالعات زمین شناسی و آزمایش های مکانیک خاک است. این دو حوزه، نیازمند دانش، تجربه و تخصص زیاد است.

شخصی که به عنوان مهندس در گروه زمین شناسی و مکانیک خاک فعالیت می‌کند، باید به طور تخصصی در زمینه های علوم زمین شناسی و مکانیک خاک تجربه داشته باشد. این افراد در پروژه های متعدد و متنوع در مورد خاک، بستر، ارزیابی خصوصیات مکانیک خاک و سنگ، ارزیابی ژئوتکنیکی و بسیاری موارد دیگر شرکت دارند.

مطالعات مکانیک خاک و زمین شناسی برای پروژه های عمرانی از اهمیت بالاتری برخوردار است. زمانی که صحبت از پروژه تونل سازی، سد سازی، احداث بزرگراه و ... به میان می‌آید، این دو گروه، وظایف حساس تری را بر عهده دارند.

مدیریت پروژه و مدیریت هزینه ها

مدیریت پروژه و مدیریت هزینه ها فعالیت دیگری است که به عنوان خدمات جانبی در پیمانکاری ساختمان در تهران ارائه می شود. برای اینکه یک پروژه به سرانجام برسد، زمانبندی پروژه و محاسبه هزینه ها اهمیت دارند. مدیران پروژه کسانی هستند که تجربه لازم را برای مدیریت دارند؛ می توانند هزینه ها را تخمین بزنند، موارد بحرانی یا استثنایی را پیش بینی کنند و اگر لازم باشد پروژه را به بخش پشتیبانی ارسال کنند.

مدیریت پروژه یکی از سخت ترین کارهای پیمانکار ساختمان در تهران است. اگر مدیریت به درستی انجام نشود، پروژه ضرر خواهد کرد. مدیریت پروژه موجب کنترل هزینه ها می شود. مهندسانی که بر پروژه نظارت دارند با کمک مدیر پروژه، وظایف خود را انجام می دهند.

لازم به ذکر است که کنترل هزینه ها یکی از پیش نیازهای موفقیت در ساخت و ساز محسوب می شود. در کنار این امر مهم، مدیریت جامع، چشم انداز کلی را در تمام مراحل ساخت تضمین می کند.

نظارت بر اجرای استانداردها

از دیگر خدمات جانبی که در پیمانکار ساختمان در تهران ارائه می‌شود مربوط به سیستم های کیفیت ایمنی و نظارت بر اجرای استانداردها است. پیاده سازی سیستم های کیفیت و ایمنی به یک نیاز ضروری در شرکت ها و سازمان ها تبدیل شده است. تمام متخصصان و مهندسان و کارشناسانی که در این گروه فعالیت دارند به استانداردها و موارد کیفیت و ایمنی مسلط هستند. این افراد با ارزیابی ریسک، پیاده سازی کیفیت، انجام آزمایش ها و گواهینامه های کنترل فرآیند، کل پروژه را تایید می کنند.

اگر در هر مرحله از پروژه، کارشناسان کیفیت و استاندارد یا مهندسان ناظر، روند اجرا را تایید نکنند، کارها باید از سر گرفته شود. به این ترتیب مشاهده می کنید که گروه های مختلفی در کنار هم هستند تا پیمانکاری ساختمان در تهران به نحو احسن انجام شود

پیمانکار ساختمان در تهران با شرکت فنی مهندسی تاتیان

۱۰ وظیفه مهم یک پیمانکار ساختمان در تهران

قراردادهای پیمانکاری ساختمان از هر نوعی که باشند به صورت کلی پیمانکار ساختمان موظف است تا موارد مشخصی را در اجرای عملیات عمرانی رعایت نماید. از جمله مهم‌ترین وظایف پیمانکار ساختمان عبارت است از:

1. برنامه‌ریزی برای پیش‌بردن پروژه ساخت و ساز

2. برنامه‌ریزی از استخدام کارکنان تا تعیین یک جدول زمانی مرحله به مرحله که تمامی فعالیت‌های لازم از ابتدا تا انتهای پروژه را در برگیرد

3. پیمانکار در اجرای کلیه مراحل اجرایی ساختمان باید پای‌بند به نقشه‌های فنی و اجرایی تهیه شده باشد

4. پس از بررسی نقشه‌های اجرایی در صورتی که مشکلی برای اجرا وجود داشت پیمانکار باید موارد لازم را با مشاور یا کارفرمای پروژه مطرح کند.

5. پیمانکار ساختمان بایستی تمامی قوانین و ضوابط مربوط به ساخت‌وساز را بداند و توجه داشته باشد که بسته به مکان و زمان ساخت و ساز، قوانین ممکن است متفاوت باشند.

6. از وظایف پیمانکار می‌باشد که توجه داشته باشد همه اقدامات در راستای ساخت و ساز به شیوه‌ای قانونمند انجام می‌شوند

7.  در حین انجام پروژه، پیمانکار ساختمان مسئول بازبینی و نظارت بر پیشرفت‌ها و تغییرات می‌باشد.

8. پیمانکار بایستی پروژه را از نزدیک دنبال کند و در صورت لزوم تغییرات لازم را اعمال نماید.

9. پیمانکار موظف به رعایت کلیه مقررات ایمنی و مسئولیت در برابر بروز هر نوع حادثه می‌باشد.

10. رعایت تمامی موارد مربوط به حفظ امنیت کارگاه و تهیه وسایل خدماتی و حفاظتی برای کارگران برعهده پیمانکار پروژه است.

سخن پایانی

خدمات پیمانکاری ساختمان در تهران عنوان می‌کنیم، اجرای این خدمات برای پروژه های ساختمانی جدید است. طراحی ساختمان های جدید به چند مرحله تقسیم می شود. مراحلی که از ابتدا تا انتهای کار ساخت و ساز وجود دارند، همگی توسط بهترین مدیرها و مهندسان، برنامه ریزی و کنترل خواهند شد.

مراحل پیمانکاری برای ساختمان‌های جدید شامل تجزیه تحلیل نیازها و برآورد هزینه ها، طراحی ساختمان و برنامه ریزی اولیه، طراحی نهایی، انتخاب پیمانکار مناسب، انتخاب مشاور مناسب در حین ساخت و ساز می باشد. نکته‌ای که درباره پیمانکاری ساختمان در تهران برای ساختمان های جدید مطرح شده این است که برای تامین هزینه‌های تامین مصالح یا به کارگیری تیم مهندسی مجرب، شاید لازم باشد اسناد مناقصه به اشتراک گذاشته شود.

این جمله به مفهوم آن است که شرکت پیمانکاری ساختمان برای تامین بخشی از نیروهای متخصص خود و صرفه جویی در هزینه ها، پروژه ساختمان های جدید را به اشتراک می گذارد.

 

برچسب ها
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام
با ورود و یا ثبت نام در سایت شما شرایط و قوانین استفاده از سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.دیدگاه ها