بازسازی ویلا در لواسان ، دماوند ، شمیرانات و شهریار

بدون دیدگاه

بازسازی ویلا در لواسان ، دماوند ، شمیرانات و شهریار : افرادی که اقدام به بازسازی ویلا در لواسان ، دماوند و شمیرانات می کنند به سه دسته تقسیم می شوند. افرادی که از قبل ویلا فرسوده را دارند ، افرادی که ویلا فرسوده را می خرند تا در آن برای چند سالی مستقر شوند ، و در آخر افراد کاسب و دلالی که ویلا فرسوده را می خرند و آن را بازسازی می کنند و در آخر با قیمت مناسب در آن رنج می فروشند. در هر صورت برای طراحی و ساخت ویلا و همچنین بازسازی ویلا در دماوند ، بازسازی ویلا در لواسان و بازسازی ویلا در شمیرانات ، بازسازی ویلا در شمیرانات بهترین گزینه مشاوره و استفاده از خدمات پیمانکار بازسازی ویلا است ، که شرکت معماری تاتیان به عنوان طراح و مجری ویلا در شمال با سال ها تجربه آماده خدمات رسانی به شما کارفرمایان عزیز است.

اگر به دنبال یک پیمانکار ساختمان خوب، با تیم حرفه‌ ای و تجربه لازم هستید، شرکت ساختمانی تاتیان در خدمت شماست. خدمات پیمانکاری ساختمان در مناطق 22 گانه تهران و همچنین نواحی اطراف تهران به بهترین شکل برای شما ارائه می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هرگونه پروژه با این گروه تخصصی تماس 02122396716 بگیرید.

مزایای بازسازی ویلا چیست؟

بازسازی ویلا به نسبت ساخت آن از ابتدا مزیت هایی دارد که عبارت اند از: صرفه جویی در منابع مالی و زمان، عدم نیاز به انواع مجوزها، جلوگیر از هدر رفت منابع طبیعی و کاهش آلودگی های محیط زیستی

بازسازی ویلا

کدام موارد شامل بازسازی ویلا در دماوند ، لواسان و شمیرانات محسوب می شوند؟

همواره برای هر کاری باید این را در نظر داشته باشید که اصلا این کار ارزش هزینه کردن را دارد یا خیر؟ به عنوان مثال شما باید یکسری موارد و متریک ها را در این کار در نظر داشته باشید. این موارد شامل ، موقعیت مکانی ویلا ، متراژ ویلا ، نو و قدیمی بودن ویلا و … هستند. از طرفی باید راه دادن خود سازه را در نظر داشت که اصلا می توان در آن آپشن های جدید اضافه کرد یا نه. ولی خب به طور کلی یک نگاهی به مواردی که خانه و ویلا هایی که شامل این می شوند تا عملیات بازسازی روی آن استارت بخورد را نام می بریم.

1. خانه هایی که اسکلت و پایه های آن دچار فرسودگی و خم شدگی شده است.
2. ویلا هایی که قصد تعمیر و تعویض لوازم و قطعات داخلی را دارند.
3. بازسازی ویلا هایی که فضای کمی را در اتاق ها شامل هستند.
4. ویلا هایی که شامل یک دکور زشت هستند.
5. ویلا هایی که به خطر رطوبت ، لوازم آهنی و فلزی آن زنگ زده است.
6. ویلا هایی که به خاطر استفاده مکرر قطعات و سیم های برق آن اعم از کابل ها و پریز های فرسوده شده است.
7. خانه هایی رنگ آمیزی آن کدر شده است.
8. ویلا هایی که گچ و نمای داخلی آن دچار خرابی و ریزش شده است.
9. ویلا هایی که استخر های ناجور دارند و قصد بازسازی آن را دارند.
10. ویلا هایی که قصد ایجاد روف گاردن دارند.
11. ویلا هایی که قصد اجرای آب نما دارند ولی مکان کافی ندارند.
12. خانه هایی که دچار مشکلات خرابی و فرسوده شدن لوله ها آب و فاضلاب آن.
13. خانه هایی که شیرآلات و لوازم آشپزخانه آن خراب و فرسوده شده است.
14. ویلا هایی که قصد اجرای و تبدیل آن به اتاق مستر را دارند.
و

اگر بخواهیم به صورت تشریحی و جامع نیز این قسمت را برای شما توضیح دهیم ، می توان گفت که ، تمام خانه و ویلا هایی که شخص مالک و خریدار آن ، قصد بازسازی آن از نظر زیبایی ، فنی مهندسی ، تجهیزات برقی ، تجهیزات مکانیکی و … باشد را بازسازی گفته و قابل اجرا است. می توان این مورد را از رنگ آمیزی دیوار ها در نظر گرفت ، تا عوض کردن پلتفرم دکوری یک ویلا و یا اضافه کردن آیتم های جدید در آن. حتی سرویس کردن ، نو و جدید کردن یراق آلات ، تجهیزات ، سیستم ها و همچنین تقویت سازی اسکلت آن نیز امکان پذیر بوده و شامل موارد بازسازی بحساب می آید.

خیلی از افراد برای اینکه بتوانند ویلایی که خریده اند ، و یا آن را از قبل داشته و فرسوده شده است را به یک ویلا نو و جدید امروزی تبدیل کنند اقدام به انجام مراحل بازسازی ویلا می کند. بازسازی ویلا معمولا اول برای نواحی که باعث کهنه و فرسودگی شده باشد انجام می شود و رفته رفته اگر آپشن و آیتمی مد نظر مالک و خریدار ویلا باشد ، در آن ملک در نظر گرفته شده و در نهایت تحویل او داده می شود

بازسازی ویلا در لواسان ، دماوند ، شمیرانات و شهریار

هزینه بازسازی ویلا در لواسان ، شمیرانات و دماوند چقدر است؟

خیلی از مالکانی که قصد بازسازی ویلا خود را دارند ، می خواهند بدانند که هزینه بازسازی آن در چه رنجی میافتد. البته باید هر کسی که قصد بازسازی ویلا را دارد این را بداند که هر چقدر تغییرات یک ویلا بیشتر و هزینه و لوازم جانبی مصرفی بیشتر شود ، هزینه آن بالاتر خواهد بود. از این رو بیشتر موارد تاثیر گذار در قیمت بازسازی ویلا در شمیرانات ، لواسان و دماوند را در این قسمت لیست کرده و کمی از آن را به طور تشریحی توضیح داده ایم. عوامل تاثیر گذاراعم از :

سختی کار و پروژه بازسازی

میزان فرسودگی ویلا و سازه

میزان لوازم و قطعات تعویضی و جدید

مکان پروژه و ویلا

نوع سازه و نوع بازسازی ویلا

مقدار و تعداد مکان ها بازسازی در ویلا

شما باید این مورد را در نظر داشته باشید که اگر قصد دارید تا یک ویلای آپشنال را در ملک خود بازسازی کنید. ، باید در نظر داشته باشید که تمام هزرینه ها جداگانه محاسبه می شود. شاید شخصی قصد دارد تا در ویلای خود یک استخر اضافه کند و یا در بام روف گاردن اجرا شود. شاید حتی به فکر یک آب نما و یا یک دکور جدید در فضای داخل ویلا دارد. برخی می خواهند تا حجم ، فضا و یا حتی تعداد اتاق ها  کم و زیاد شوند. یک نیم طبقه و یا طبقه ای کامل در ویلا خود اضافه کنند که این هزینه هایی جداگانه را دارند.

لازم به ذکر است تا بدانید ، هر گونه وسیله و تجهیزاتی که برای قسمت ها دکوری و معماری ساهز قرار است تهیه شود ، هزینه آن بایستی توسط مالک و متقاضی بازسازی ویلا پرداخته شود. و یا در صورت امکان همان جنس را خود مالک تهیه و در تایم مقرر به دست مجزی پروژه برساند. در نظر داشته باشید که بهتر است تمام هزینه های  لازم نسبت به تحویل ویلا طب خواسته و طرح مالک ، توسط شرکت عمرانی مربوطه محاسبه به آن اعلام شود تا مالک نیز طبق شرایط تعریف شده ، اقدام به پرداخت مبالغ آن پروژه کند.

هزینه یکسانی در بیشتر شرکت های عمرانی که اقدام به بازسازی ویلا در دماوند می کنند موجود است. این هزینه کل بازسازی سازه طبق بازدید و متراژ ویلا است.

بازسازی ویلا در لواسان ، دماوند ، شمیرانات و شهریار

بازسازی ویلا چقدر زمان می برد؟

در ساده ترین حالت برای بازسازی که فقط به رنگ و کارهای ساده تر نیاز است به ۳ تا ۶ هفته زمان احتیاج است. اما بازسازی کلی ویلا می تواند ۳ تا ۹ هفته کار داشته باشد.

عوامل تاثیر گذار در بازسازی ویلا فرسوده

قدمت ویلا

هرچقدر ویلا قدمت کمتری داشته باشد، بازسازی آن راحت تر خواهد بود. اما با افزایش قدمت ویلا، بازسازی آن به مراتب سخت تر خواهد شد. چرا که احتمالا بنای ویلا در قسمت های زیادی دچار فرسودگی شده است.

نوع ساخت ویلا

در بازسازی انواع مختلف ویلا، برای مثال، می توان ویلای سبک مدرن را تبدیل به ویلای کلاسیک کرد و یا برعکس. در این پروسه باید مسائل زیبایی شناختی نیز مد نظر قرار گرفته شود.

محوطه سازی ویلا

محوطه ویلا بخش بسیار مهمی از ویلا ها به شمار می آید. در حقیقت این بخش به اندازه ساختمان ویلا اهمیت دارد. محوطه بیرونی باید طراحی مطابق با بنا داشته باشد. سبک بازسازی ویلا و محوطه نباید از هم متفاوت باشند. مکمل بودن این بخش به یکدیگر ترکیب بسیار زیبایی خواهد ساخت.

بازسازی ویلا در لواسان ، دماوند ، شمیرانات و شهریار

مراحل بازسازی ویلا در دماوند ، لواسان و شمیرانات به چه شکل است؟

معمولا بیشتر شرکت ها عمرانی از یکسری مراحل یکسان در انجام پروژه های بازسازی پیروی می کنند. شما نیز لازم است که اگر قصد و نیتی برای بازسازی ویلا خود دارید ، با این مراحل آشنا شوید. هموراه در نظر داشته باشید که با شرکت های معتبری اقدام به بازسازی ویلا خود کنید که از ماهر ترین افراد و مجرب ترین مهندسان تشکیل شده باشند. ما بیشتر مراحل و استارت بازسازی ویلا در لواسانات ، بازسازی ویلا در دماوند و بازسازی ویلا در شمیرانات را برای شما در این قسمت لیست کرده ایم : ( این مرحل اقدامی از سمت مالک است )

دلایل و مواردی که قصد بازسازی سازه را دارید مشخص کنید
میزان بودجه و معمار خود را مشخص کنید تا اقدام به بازدید و اندازه گیری کند
اقدام به طراحی و تغییرات مربوطه در ویلا کنید ( طراحی کامل سه بعدی انیمیشنی )
تایید کردن تمام مراحل و ایده طراحی و شبیه سازی شده
اقدام به تخریب توسط تیم و شرکت معمار
اقدام به تعویض لوازم و قطعات مکانیکی سازه کنید
به ترتیب اقدام به انجام مراحل کف سازی ، کچ کاری و رنگ آمیزی ، نصب آیتم ها چوبی و کابینت انجام و نصب آیتم ها ریز و دکوری کنید.

برای بازسازی باغ ویلا باید به چه عواملی توجه کنیم؟

۱. مساحت زمین و بودجه

اولین موضوعی که برای بازسازی خانه های ویلایی و بازسازی باغ باید به آن توجه داشت، مساحت زمین و بودجه مد نظرتان است. این دو نکته موجب میشوند تا بازسازی خانه ویلایی شما منطقی و قابل اجرا باشد.

۲. انتخاب رنگ

دومین نکته ای که باید برای بازسازی ویلای قدیمی به آن توجه کرد انتخاب رنگ‌، طرح‌ و متریال مورد نظرتان با توجه به سلیقه، اقلیم و بودجه شما است.

نکته‌ای که باید برای انتخاب رنگ در طراحی فضاهای خود به آن توجه کنید این است که از رنگ های متنوع در طراحیتان استفاده نکنید. زیرا استفاده بیش از حد از رنگ‌ها می‌تواند باعث شلوغ شدن طراحی بازسازی ویلا میشود.

۳. نور پردازی

نکته بعدی که باید در بازسازی ویلا و بازسازی ساختمان باغتان به آن توجه کنید، نورپردازی آن است.

افراد زیادی هستند که به طراحی و نورپردازی نمای ساختمان و باغشان توجه نمی‌کنند. این یک اشتباه بزرگی است. زیرا نورپردازی صحیح و مناسب باغ ویلا می‌تواند به لوکس‌تر و گرم‌تر به نظر رسیدن طرح کمک کند.

همچنین شما می‌توانید از نورپردازی برای مشخص کردن مسیرها و استخر باغ ویلایتان استفاده کنید.

۴. طراحی های لازم

نکته آخر در طراحی باغ ویلا که اهمیت زیادی بر کیفیت فضای باغ دارد، طراحی دسترسی‌ها، لبه‌ها و کناره‌های باغچه‌ها است.

ممکن است فکر کنید طراحی کناره‌های باغچه و مسیرها اهمیت چندانی ندارند. در این صورت به این نکته توجه نمایید که بخش عمده محوطه باغ ویلا را مسیرها، گل‌ها، درختان و فضای سبز تشکیل می‌دهند، به همین دلیل توجه به آن‌ها کلیت طراحی باغ ویلا را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 موارد عمده بازسازی ویلا

اصولا سازه ها در مناطقی با آب و هوای مرطوب بیشتر از سایر مناطق به بازسازی نیاز پیدا می کنند. این خرابی ها به دلیل تاثیر رطوبت بر تخریب مصالح ساختمان اتفاق می افتد. البته بهترین راه برای مقابله با رطوبت، استفاده از مصالح ضد آب است.

محوطه سازی هم از دیگر موارد مهم در بازسازی ویلا است. برای بازسازی باغ ویلا، توجه به محوطه و پوشش گیاهی نیز موضوع دیگری است که نباید به سادگی از آن عبور کرد. محوطه باغ ویلا نیز هر چند وقت یکبار به بازسازی و رسیدگی نیاز دارد. کاشت درختان و گیاهان بومی هر منطقه که با آب و هوای همان منطقه سازگار هستند از بهترین کار هایی است که برای دوام فضای سبز می‌توان انجام داد. برای فضای بیرونی می توانید آبنما و راه چوبی و ایده های دیگری را نیز به کار ببرید

برای داشتن ویلایی لاکچری چکار کنیم؟

۱. اولین کاری که باید برای تبدیل ویلایتان  به یک ویلای لوکس و مدرن بکنید، افزودن یک سری آیتم برای افزایش رفاه وایجاد تفریحات متنوع است مانند:

میز بیلیارد
میز پینگ پنگ
جکوزی
تور والیبال
حلقه بسکت
اتاق مخصوص تلویزیون TV Room
 
نصب یک باربیکیو ثابت در بالکن یا محوطه حیاط ویلا
درب ریموت‌دار

۲. دومین کاری که باعث لاکچری شدن ویلای شما میگردد مدرن سازی سیستم ویلا است. شما میتوانید با استفاده از برخی وسایل مانند وسایل زیر ویلای خود را مدرن سازی کنید.

دروازه ورودی ویلا را ریموت‌دار کنید

درب‌های ورودی ساختمان را درهای ضد سرقت کنید.

برای سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی ویلا از پکیج و یا شومینه‌های تزئینی مدرن استفاده کنید.

به جای استفاده از لامپ و لوستر برای فضای سالن پذیرایی از نو پردازی‌های غیر مستقیم و موضعی در داخل ساختمان ویلا استفاده کنید.

۳. سومین اقدامی که میتواند به لوکس سازی شما برای بازسازی باغ و ویلا کمک کند استفاده از متریال لوکس است. متریالی مانند:

کف پوش‌ها را به کاشی‌های براق در ابعاد بزرگ با نقوش خاص تبدیل کنید.

پنجره‌های دو جداره را جایگزین پنجره‌های ساده  معمولی کنید.

متریال به کار رفته در سرویس‌های بهداشتی ویلا (دستشویی و حمام) را به متریال لوکس‌تر تغییر دهید.

از آینه های بزرگ در سرویس های بهداشتی استفاده کنید و سعی کنید در سرویس بهداشتی از شیرآلات طلا کوب استفاده
کنید.

از اکسسوری های متنوع و لوکس در فضای داخلی ویلا استفاده نمایید

بازسازی ویلا در لواسان ، دماوند ، شمیرانات و شهریار

بازسازی ویلا ، هزینه بازسازی ویلا ، قرارداد بازسازی ویلا ، هزینه بازسازی ویلا در لواسانات ، نمونه قرارداد بازسازی ویلا ، مراحل بازسازی ویلا ، بازسازی ویلا ، بازسازی ویلا قدیمی ، بازسازی ویلایی ، بازسازی ویلا قبل و بعد ، کار بازسازی ویلا ، عکس بازسازی ویلا ، بازسازی ویلا باغ ، بازسازی ویلاهای قدیمی ، بازسازی ویلا در لواسان ، بازسازی ویلای لانک ، بازسازی ویلا پیش ساخته ، ویلا بازسازی تهران ، بازسازی ویلا در تهران ، بازسازی خانه ویلایی قدیمی ، بازسازی خانه ویلای ، طراحی بازسازی ویلا ، بازسازی ویلا فیروزکوه ، بازسازی ویلا کرج ، بازسازی ویلا لواسان ، بازسازی نمای ویلا ، بازسازی نما ویلا ، بازسازی باغ و ویلا ، بازسازی ویلا یک طبقه ، بازسازی ویلا 500 متری ، بازسازی ویلا 50 متری ، بازسازی ویلا 60 متری ، بازسازی ویلا 600 متری ، بازسازی ویلا 800 متری ، بازسازی ویلا 90 متری ، بازسازی ویلا 900 متری ، بازسازی ویلا در لواسان ، بازسازی ویلا در لواسانات ، بازسازی ویلا در لواسان ارزان ، بازسازی ویلا در لواسان با قیمت ، بازسازی ویلا در لواسان دماوند ، بازسازی ویلا در لواسان ، بازسازی ویلا در لواسانات ، بازسازی ویلا در لواسان ارزان ، بازسازی ویلا در لواسان با قیمت ، بازسازی ویلا در لواسان دماوند ، بازسازی ویلا در شمیران ، بازسازی ویلا در شمیرانات باغ ، بازسازی ویلا در شمیران قرچک ، بازسازی ویلا در شمیران قیمت ، بازسازی ویلا در شمیرانات قیمت ، بازسازی ویلا در شمیران نو ، بازسازی ویلایی در شمیران نو ، بازسازی ویلا در لواسانات ، بازسازی ویلا در دماوند ، بازسازی ویلا در شهریار ، بازسازی ساختمان در شمیرانات .

برچسب ها
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام
با ورود و یا ثبت نام در سایت شما شرایط و قوانین استفاده از سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.دیدگاه ها