تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

بدون دیدگاه

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106 - شرکت ساختمانی تاتیان در زمینه طراحی و اجرای روف گاردن فعالیت می نماید. تصاویر ذیل برای ایجاد ذهنیت بیشتر در خصوص انواع روف گاردن های قابل طراحی و اجرا انتشار یافته است. 

 

علاوه بر جلوه زیبای بصری که روف گاردن یا بام سبز به پشت‌بام شما می‌دهد، می‌توانید از مزایا و فواید آن نیز بهره ببرید. اجرای روف گاردن در شهرهای شلوغ و پرجمعیت بر روی پشت‌بام باعث کاهش آلودگی و سرو صدای محیطی می‌شود و می‌تواند مانند عایق صوتی خوبی عمل کند.

حتما می‌دانید که گیاهان اکسیژن تولید کرده و باعث از بین رفتن دی اکسید کربن و آلاینده‌های موجود در هوا می‌شوند. هرچند روف گاردن نمی‌تواند آلودگی هوا را کاملا از بین ببرد، اما تا حد قابل توجهی می‌تواند هوای اطراف را تمیز کند. علاوه بر این اگر به کشاورزی نیز علاقه‌مند باشید و شرایط آب و هوایی مساعد باشد می‌توانید با کاشت برخی از خوراکی‌ها و صیفی‌جات هم در خرید و هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و هم از این کار لذت ببرید.

روف گاردن تاثیر زیادی بر کاهش هزینه‌های تامین انرژی دارد و می‌تواند عایق بسیار خوبی در برابر سرما و گرما باشد و این مساله باعث کاهش مصرف انرژی در زمستان و تابستان خواهد شد.

 

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

علاوه بر همه محاسنی که برای اجرای بام سبز گفته شد، روف گاردن معایب خاص خود را دارد. اول اینکه اجرای روف گاردن هزینه بالایی دارد، زیرا برای جلوگیری از آسیب رساندن به ساختمان نیاز به رسیدگی، نگهداری، عایق بندی و ضدآب کردن و … نسبت به سقف‌های معمولی و ساده دارد. همچنین امکان اجرای روف گاردن در فضاهای کوچک وجود ندارد، در صورتی که پشت‌بام شما نتواند وزن روف گاردن را تحمل کند باعث ایجاد خسارت برای ساختمان خواهد شد.

امکان کاشت همه نوع پوشش گیاهی بر روی پشت‌بام وجود ندارد بلکه باید متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه، نوع پوشش گیاهی را انتخاب کرد. از دیگر معایب روف گاردن سنگین شدن سقف و نفوذ ریشه گیاهان در سقف می‌باشد و باعث ته نشین شدن ذرات خاک و نشست سقف خواهد شد.

روف گاردن یا بام سبز

امروزه فضای پشت‌بام اکثر ساختمان‌ها فضایی مرده و بلا استفاده شده است اما می‌توانید همسو با تکنولوژی‌های مدرن و صرف اندکی سلیقه و کمی هزینه یک فضای سبز ایده‌آل برای ساختمان و همراستا با ارزش‌های زیبایی شناسی بهشتی کوچک بر روی پشت‌بام خود ایجاد کنید.

روف گاردن محیط دلپذیری برای زندگی ایجاد کرده و سبب بهبود کیفیت هوا می‌شود. تولید اکسیژن بیشتر شده و فضا در فصل‌های سرد سال گرمتر و در فصول گرم سال خنک‌تر می‌شود. همچنین با کاشت درختان و انواع بوته‌های گل باعث گسترش نمای سبز و رشد فضای طبیعی نیز می‌شود.

شما هم می‌توانید بر روی سقف خانه خود باغ خانگی جذاب و بی‌نظیری داشته باشید و تعطیلات آخر هفته به یاد ماندنی را با صرف هزینه کم سپری کنید. فضایی بسیار زیبا که دارای پوششی سبز و جذاب است. از طرفی روف گاردن را می‌توان با تکنولوژی جدید به کار رفته در روف گاردن‌ها با مواد سبک و مقاوم اجرا کرد.

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 106

مطالعه کنید


اجرای روف گاردن با چوب پلاست

نحوه اجرای زهکشی روف گاردن

بهترین گیاهان برای اجرای روف گاردن

خاک مناسب روف گاردن

برچسب ها

تصاویر روف گاردن روف گاردن عکس روف گاردن طرح روف گاردن شیک بام سبز و روف گاردن روف گاردن زیباارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام
با ورود و یا ثبت نام در سایت شما شرایط و قوانین استفاده از سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.دیدگاه ها