تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107

بدون دیدگاه

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107 - شرکت ساختمانی تاتیان در زمینه طراحی و اجرای روف گاردن فعالیت می نماید. تصاویر ذیل برای ایجاد ذهنیت بیشتر در خصوص انواع روف گاردن های قابل طراحی و اجرا انتشار یافته است. 

در صورتی که از روف گاردن بر روی پشت‌بام خود استفاده کنید سبب افزایش عمر بام شما شده و می‌تواند مانند یک عایق صوتی بسیار خوب عمل کند. به صورتی که عایق بندی در مقابل آلودگی صوتی تا 40 دسی بل خواهد بود.

 یکی دیگر از مزایای روف گاردن کاهش انتقال حرارت از طریق ذخیره انرژی ساختمانی است. روف گاردن سبب افزایش ظرفیت گرمایی بام خواهد شد. باعث حفظ رطوبت لازم شده و سبب فتوسنتز  بهتر گیاهان می‌شود، همچنین در نهایت از فضای مرده و بی استفاده پشت‌بام به درستی استفاده می‌شود و سبب ترویج سلامتی و بهبود شرایط زیست محیطی از طریق گسترش فضای سبز می‌شود. اثرات گرمایی نیز کمتر شده و آلودگی هوا کاهش می‌یابد. از سوی دیگر میزان دی اکسید کربن کاهش یافته و دمای شهری کنترل می‌گردد. قطعا منظره شهری زیباتر شده و باعث ایجاد منطقه‌ای بکر و اختصاصی در نزدیکی شما خواهد شد. باعث کاهش اثر باد سرد در زمستان شده و  مانند عایق گرمایی در تابستان عمل می‌کند.

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107

از دیگر مزایای روف گاردن تصفیه هوا و کاهش دی اکسید کربن است. همچنین کاهش هزینه‌های نگهداری از سقف از دیگر مزایای آن است. برای اشخاصی که به کشاورزی و کاشت گل و گیاه علاقه‌مند هستند، ساختن روف گاردن به معنای فرصتی برای لذت بردن از صرف وقت با گل‌ها و گیاهان می‌باشد.

انتخاب گیاهان برای روف گاردن بسیار حائز اهمیت است. باید گیاهانی را انتخاب کنید که با اقلیم محیطی شما سازگار باشد و از سوی دیگر میزان رشد ریشه و تحمل گرما نیز بسیار مهم است . بهتر است زاویه تابش مستقیم نور خورشید رعایت شود و میزان مقاومت گیاهان را در برابر بادهای شدید نیز ارزیابی کنید. گیاهان روف گاردن باید از نظر رشد عمودی سرعت کمی داشته باشند، زیرا ارتفاع زیاد برای گیاهان دردسر زیادی در پی خواهد داشت.

از سوی دیگر بهتر است عادت به خشکی و کم آبی را در گیاهان بررسی کرده همچنین موقعیت آبیاری آنها نیز بسیار مهم است.

آبیاری گیاهان را به دقت انجام داده و از نظر نیازمندی به تغذیه و کوددهی نیز آنها را مورد بررسی قرار دهید. مشخص است که نوع گیاه در این مساله دخالت زیادی دارد.

جدای از آرامشی که روف گاردن برای اهالی ساختمان به همراه دارد سبب ایجاد فضایی بزرگ‌تر از متراژ آپارتمان جهت گرفتن میهمانی‌ها، جشن‌ها و مناسبت‌های مختلف برای ساکنین ساختمان می‌گردد.

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107

تصاویر روف گاردن خلاقانه کد 107

مطالعه کنید


اجرای روف گاردن با چوب پلاست

نحوه اجرای زهکشی روف گاردن

بهترین گیاهان برای اجرای روف گاردن

خاک مناسب روف گاردن

برچسب ها

تصاویر روف گاردن روف گاردن عکس روف گاردن طرح روف گاردن شیک بام سبز و روف گاردن روف گاردن زیباارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام
با ورود و یا ثبت نام در سایت شما شرایط و قوانین استفاده از سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.دیدگاه ها