فروش سنگ اسلب از معدن

بدون دیدگاه

فروش سنگ اسلب از معدن : سنگ اسلب چیست؟ سنگ اسلب یک نوع برش بزرگ از کوپ سنگ ها است که دارای ضخامت و ابعادی بزرگ تر از سنگهای رایج برای استفاده در نما، دیوار، کف و … است. این نوع برش از سنگ انواع و مدل های مختلفی دارد و با رگه های طبیعی و زیبای خود در ابعاد بزرگ و یکپارچه جلوه بسیار زیبایی دارد. این سنگ بزرگ یک تکه به دلیل ابعاد بزرگ، فرآوری نسبتا پیچیده ای دارد و نیازمند دستگاه های برش مخصوص است و به همین دلیل قیمت آن بالا بوده و زیبایی آن دو چندان است. سنگ کوپ یا کوپ سنگ منظور سنگی است که مستقیما از دل کوه استخراج می شود و هنوز هیچ عملیات خورد کردن و برش و …. روی این سنگ اتفاق نیافتاده است. معدن های سنگ زیادی در کشور عزیزمان ایران وجود دارند. هر یک از این معدن ها مختص به یک نوع سنگ هستند. پس از کشف معدن ها توسط متخصصین، عملیات بهره برداری را آغاز می کنند. سپس عملیات استخراج را شروع می کنند. با وسیله های مختلفی مانند ماشین های سنگ شکن و موارد دیگر شروع به استخراج می کنند.

جهت دریافت تصاویر بیشتر و اطلاع از قیمت خرید سنگ و سرامیک اسلب از معدن با مدیریت فروش شرکت تاتیان 02122396716 تماس حاصل نمایید.

 

سنگ اسلب چیست؟

اسلب (Slab) به معنی ورقه‌ها یا تکه‌های بزرگ است. سنگ اسلب به سنگ‌های برش داده‌ای گفته می‌شود که به صورت ورقه‌ای (تایل‌) بزرگ هستند و ابعاد آن‌ها از ابعاد کاشی و سرامیک خیلی بزرگتر است.

 

انواع سنگ اسلب معدنی

سنگ اسلب مرمر ( فروش سنگ اسلب مرمر از معدن )

این سنگ گران ترین جنس سنگ اسلب ساختمانی بوده و با زیبایی خیره کننده خود و خاصیت عبور نور از بافت شفافش بی رقیب است. کاربرد آن میتواند در کف و دیوار باشد

فروش سنگ اسلب از معدن

سنگ اسلب مرمریت ( فروش مستقیم سنگ اسلب مرمریت از معدن )

رایج ترین اسلب ها از این جنس هستند. رنگ و طرحهای متنوع به همراه مقاومت استاندارد و قیمت مناسب از ویژگی های اسلب مرمریت است که دلیل رواج استفاده از این سنگ در کف و دیوار میباشد.

سنگ اسلب چینی ( فروش مستقیم سنگ اسلب چینی از معدن )

سنگ های چینی که با نام سنگ های کریستال نیز شناخته می شوند سنگ های آهکی یا دولومیتی هستند که در اثر عوامل درونی متبلور شده و در دسته ی سنگ های دگرگونی قرار دارد. سنگ چینی گزینه ای بسیار مناسب برای اسلب ها بر روی دیوار – کف – رویه کابینت – رویه میز جلو مبلی و میز ناهار خوری هستند. ویژگی هایی همچون جذب آب پایین، رنگ روشن، رگه های در امتداد و زیبا، مقاومت مناسب باعث شده است تا از این سنگ روشن استفاده فراوان شود.

 

سنگ اسلب تراورتن ( فروش مستقیم سنگ اسلب تراورتن از معدن )

این سنگ دارای طبیعتی گرم است. با ویژگی هایی همچون وزن کمتر، چسبندگی بالاتر و همچنین طرح های غالبا موجدار که در آن جلوه سنتی و روستایی دیده می شود. سنگ تراورتن اسلب بیشتر در دیوارها و نماهای داخلی کاربرد دارد .

سنگ اسلب گرانیت ( فروش مستقیم سنگ اسلب گرانیت از معدن )

ویژگی های اصلی اسلب گرانیت مقاومت بسیار بالای آن است. ما در تاتیان طرح های بینظیر این سنگ محکم و زیبا را در انواع فراوری های مختلف برای شما فراهم گرده ایم.

فروش سنگ اسلب از معدن

موارد کاربرد سنگ اسلب

سنگ اسلب در دیوار

از جمله کاربردهای این سنگ یک تکه بزرگ را می توان در نمای داخلی و دیوارهای فضاهای مشاع و در مرکز دید همگان، مانند لابی مجتمع های مسکونی و اداری و هتل ها، رستوران ها ، کانتر ارائه خدمات در شرکت ها و مراکز پزشکی شیک دانست.

یکی از زیباترین و خاص ترین سنگ های جهان که غالبا کاربرد تزیینی دارد سنگ مرمر پرتقالی است. این سنگ در تمام قسمت های داخلی ساختمان کاربرد دارد اما استفاده از اسلب مرمر پرتقالی به عنوان سنگ دیوار و یا سنگ تزیینی دیوار در ساختمان های مجلل و لوکس جلوه بیشتری خواهد داشت.

سنگ اسلب در کف

این نوع سنگ میتواند در کف فضاهای داخلی ساختمان نیز مورد استفاده قرار گیرد که از جمله موارد آن میتواند در کف هتل ها و رستوران های شیک، راهروهای مراکز خرید و از این دست اماکن باشد.

سنگ اسلب در رویه کابینت

همانطور که میدانید آشپزخانه یکی از فضا های مهم در هر خانه ای است که به نوع دکوراسیون آن باید توجه ویژه ای داشت. یکی از کاربرد های اسلب، استفاده آن در رویه یا صفحه کابینت آشپزخانه است. استفاده از سنگ اسلب به دلیل دوام، مقاومت، زیبایی و خصوصا طبیعی بودن به نسبت رویه های ام دی اف و کورین خواهان بیش تری دارند.

سنگ اسلب در پشت تلویزیون

با توجه به ویژگی های سنگ اسلب، میتوان در طراحی های پشت تلویزیون استفاده می شود. برای مشاهده سنگ اسلب پشت تلویزیون کلیک کنید

در روش های نوین فرآوری اسلب، استحکام سنگ نسبت به روش‌های قدیمی‌تر افزایش یافته و عمر سنگ بیشتر شده است که همین امر باعث می شود تا برای طولانی مدت نیازی به عوض کردن رویه کابینت خود نداشته باشید. یکی دیگر از مزایا استفاده از سنگ اسلب در رویه کابینت جذب آب بسیار پایین و ساب پذیری سنگ است. از طرف دیگر به سبب تنوع طرح و رنگ به راحتی می توانید سنگ مورد نظر خود را برگزینید و از رویه کابینت سنگی خود لذت ببرید.

فروش سنگ اسلب از معدن

اسلب بوک مچ و فور مچ

همچنین کاربرد این سنگ ها به صورت قرینه افقی با دو اسلب (بوک مچ) و قرینه افقی عمودی با ۴ اسلب (فور مچ) به دلیل ایجاد جلوه بسیار زیبا، رایج است که میتواند هم در کف و دیوار به کار برده شود.

خرید اینترنتی سنگ اسلب

شرکت ساختمانی تاتیان با تیمی مجرب بهترین سنگ اسلب رو به صورت اختصاصی و با طراحی های منحصر به فرد به شما ارائه می نماید. چانچه قصد خرید اینترنتی سنگ اسلب را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

قیمت فروش سنگ اسلب از معدن

چون این سنگ دارای مراحل تولید نسبتا سختی است و یک سنگ طبیعی به شمار می آید، قیمت این سنگ در مقایسه با سنگ های دیگر بسیار بالا می باشد. هزینه ای که برای خرید و نصب این سنگ باید به کار برد، بالا بوده و همین موضوع باعث شده تا فقط افراد محدودی بتوانند این سنگ را خریداری کرده و در ساختمان در نقاط با دید عالی نصب کنند.

عوامل موثر بر قیمت سنگ اسلب ایرانی :

اندازه و قواره کوپ سنگ
نوع و ماهیت سنگ
هزینه های استخراج و خرید کوپ
نوش برش و فرآوری
سورت یا درجه بندی سنگ
پاک بودن و حداقل بودن میزان رگه های موجود در سطح سنگ
قابلیت ایجاد قاب های بوک مچ و فورمچ
هزینه های حمل و نقل
و …

فروش سنگ اسلب از معدن

فروش سنگ اسلب از معدن ، فروش سنگ اسلب از معدن اصفهان ، فروش سنگ اسلب از معدن ایرانی ، فروش سنگ اسلب از معدن الیگودرز ، فروش سنگ اسلب از معدن بهشهر ، فروش سنگ اسلب از معدن بین کابینتی ، فروش سنگ اسلب از معدن بوک مچ ، فروش سنگ اسلب از معدن تهران ، فروش سنگ اسلب از معدن تبریز ، فروش سنگ اسلب از معدن تراورتن ، فروش سنگ اسلب از معدن تراورتن عباس آباد ، فروش سنگ اسلب از معدن حسن آباد ، فروش سنگ اسلب از معدن در تهران ، فروش سنگ اسلب از معدن در اصفهان ، فروش سنگ اسلب از معدن در کرج ، فروش سنگ اسلب از معدن در شیراز ، فروش سنگ اسلب از معدن در مشهد ، فروش سنگ اسلب از معدن در قم ، فروش سنگ اسلب از معدن روی کابینت ، فروش سنگ اسلب از معدن عباس آباد ، فروش سنگ اسلب از معدن کاشان ، مرکز فروش سنگ اسلب در تهران ، مرکز فروش سنگ اسلب ، سایت فروش سنگ اسلب ، قیمت فروش سنگ اسلب ، فروش سنگ اسلب تبریز ، فروش سنگ اسلب در اصفهان ، فروش سنگ اسلب مصنوعی ، فروش سنگ اسلب در مشهد ، فروش سنگ اسلب در تهران ، فروش سنگ اسلب اصفهان ، قیمت سنگ اسلب اصفهان ، قیمت سنگ اسلب ایرانی ، قیمت سنگ اسلب اونیکس ، خرید سنگ اسلب اصفهان ، قیمت سنگ اسلب بین کابینتی ، قیمت سنگ اسلب بوک مچ ، قیمت سنگ اسلب گلدن بلک ، قیمت سنگ اسلب پشت تلویزیون ، خرید سنگ اسلب پشت تلویزیون ، قیمت سنگ اسلب پله ، فروش سنگ اسلب تهران ، فروش سنگ اسلب تراورتن ، قیمت سنگ اسلب تراورتن ، خرید سنگ اسلب تهران ، قیمت سنگ اسلب تراورتن عباس آباد ، قیمت اسلب سنگ تراونیکس ، خرید سنگ اسلب در تهران ، قیمت سنگ اسلب چینی ، خرید سنگ اسلب خارجی ، فروش خط تولید سنگ اسلب ، فروش سنگ اسلب در شیراز ، فروش سنگ اسلب در قم ، فروش سنگ اسلب در کرج ، قیمت سنگ اسلب در مشهد ، قیمت سنگ اسلب روی کابینت ، قیمت سنگ اسلب سفید ، فروش سنگ اسلب صفحه کابینت ، فروش سنگ اسلب فورمچ ، فروش سنگ اسلب گرانیت ، قیمت سنگ اسلب کف ، قیمت سنگ اسلب کابینت ، قیمت سنگ اسلب کوارتز ، لیست قیمت سنگ اسلب کف ، قیمت نصب سنگ اسلب کف ، قیمت سنگ اسلب لاکچری ، فروش سنگ اسلب مرمر ، قیمت سنگ اسلب مرمر ، قیمت سنگ اسلب مرمریت ، قیمت سنگ اسلب مشکی ، قیمت سنگ اسلب مشهد ، قیمت سنگ اسلب مارشال .

برچسب ها
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام
با ورود و یا ثبت نام در سایت شما شرایط و قوانین استفاده از سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.دیدگاه ها