پیمانکار سقف کناف مسکونی ، اداری و تجاری صفر تا صد

21/خرداد/1401 مجله ساختمان
بدون دیدگاه

پیمانکار اجرای سقف و دیوار کناف با کمترین هزینه و بهترین کیفیت توسط شرکت ساختمانی تاتیان امکان پذیر می باشد، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. پیمانکاری اجرای سقف کناف از جمله مواردی است که شرکت ما برای شما سازندگان و ملت عزیز ایران انجام می دهد. برای دریافت آخرین قیمت ها برای پیمانکار اجرای سقف کناف حتما با شمارهای موجود در سایت تماس حاصل نمایید. یکی از پرکاربردترین سقف های کاذب، سقف کاذب کناف می باشد. سقف کاذب کناف به دلیل سبکی، ارزانی، نصب سریع و انعطاف پذیری بالا امروزه کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد.سقف کناف به دو مدل ساده و دکوراتیو تقسیم بندی می شوند.سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی به صورت ساده و مسطح می گفته می شود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق می شود که دارای طرح های خاص باشند.شرکت ساختمانی تاتیان گروهی متشکل از مهندسان سازه، عمران و معماری، آماده همکاری با کارفرمایان گرامی در تمام زمینه‌های ساختمانی ، از جمله پیمانکار سقف کناف است. تمامی مراحل اجرای کناف ، به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت ارائه می‌گردد. 02122396716

پیمانکاری و انجام کلیه امور بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان های مسکونی و تجاری ، مدیریت پیمان و اضافه بنا با سازه های سبک از جمله LSF با کمترین هزینه ممکن توسط پیمانکار مجرب و مهندسان عمران شرکت تاتیان .

پیمانکار سقف کاذب

پیمانکار سقف کناف شرکت است که طبق یک قرارداد کاملا مشخص مدیریت اجرای قسمتی از پروژه ساخت و ساز را بر عهده می گیرد.

شرکت پیمانکاری تاتیان نیز با تجربه چندین ساله در حوزه ساخت و ساز شما را جهت رسیدن به سازه های با کیفیت و کم هزینه در کمترین زمان ممکن همراهی خواهد نمود.

پیمانکار سقف کناف

انواع سقف کاذب کناف و کاربردهای آن

یکی از دغدغه های معماران داخلی در طراحی سقف کاذب کناف ، استفاده از سقف کاذبی است که در عین سبکی ، به راحتی قابل فرم دهی باشد و در تمام نقاط ساختمان مانند اتاق ها ، راه رو ها ، استخر و... قابل استفاده باشد ، برای همین اکثر آنها از دونوع سقف کناف ساده و دکوراتیو که در بازار ارائه می شود ، بسیار استفاده می کنند

سقف کناف ساده ، همان صفحات کچی فشرده هستند که به صورت ساده ، پله کانی و مسطح قابل نصب اند و منظور از سقف کناف دکوراتیو، سقف های کاذب با طرح های خاص است که امروزه مهندسین معماری، از این دو نوع سقف کاذب جه پیاده سازی ایده های جذاب و زیبا خود جهت جلوه بخشیدن به قسمت های مختلف ساختمان ها و باشکوه جلوه دادن آنها ، بسیار استفاده می کنند.

این سقف ها از مخلوط گچ و هوا به صورت فشرده که بین دو سطح مقوایی تزریق می شود،ساخته شده و به همین دلیل این سقف ها  وزنی بسیار سبک و استحکام بسیار بالا و ضخامتی 9.5 یا 12 میلی متری در ابعاد 60*60 یا 240*120 دارند.

روش اجرا و نصب سقف کناف

نصب سقف کاذب کناف به دو صورت ثابت و متحرک قابل اجرا می باشد و به طور کلی ، شامل مراحل زیر می باشد

آماده سازی پیشنیازهای زیرسازی( محاسبه فاصله سازه های باربر و فاصله سازه های پنل خور بر اساس نوع پوشش کاری، رده وزنی سقف کاذب کناف و نوع مقاومت در برابر حریق بر اساس استانداردهای سیستم ساخت و ساز خشک کناف.)

1. اجرای سازه تراز

2. اجرای آویزها (در صورت نیاز)

3. اجرای سازه های باربر

4. اجرای سازه های پنل خور

5. اجرای بازشوها (در صورت نیاز)

6. اجرای اجزای بادبندی (در صورت نیاز)

7. نصب لایه عایق (در صورت نیاز)

8. نصب صفحات روکش دار گچی

9. اجرای درزهای انقطاع (در مساحت های بالا)

10. درزگیری و آماده سازی برای رنگ (در صورت نیاز)

سقف کاذب کناف چیست؟

بعد از اجرای سقف اصلی ، یک پوشش غیرباربر اجرا می شود. سقف کاذب کناف کاربردهای متفاوتی دارد از جمله کاربردهایی که می توان به آن اشاره کرد :

نقش پوشاندن تاسیسات زیر سقف اصلی
ایجاد حجم های جذاب و دکوراتیو
ایجاد یک بستر مناسب برای نورپردازی جذاب

پیمانکار سقف کناف

پیمانکار اجرای سقف کناف

به دلیل گستردگی فراوان گروه‌های پیمانکار و تفاوت کیفیت و دقت پیمانکاران نباید با هر گروهی کار کنید و فقط باید به دنبال استفاده از افراد حرفه‌ای و متبحر باشید.

دریافت کاتالوگ ویژگی‌های فنی:

پیمانکاری که برای اجرای کناف به او مراجعه می‌کنید، باید قادر باشد این کاتالوگ را به شما ارائه دهد. دریافت این کاتالوگ دو مزیت بزرگ دارد:

اولا اینکه درجه کاری و مهارت پیمانکار برای شما مشخص می‌شود، همچنین شما می‌توانید دانش خود را در این زمینه با استفاده از اطلاعات موجود در کاتالوگ ارتقا دهید.

پیمانکار در کاتالوگ جنس مواد استفاده شده را ثبت و مشخص می‌کند؛ بنابراین قبل از اینکه قرارداد را امضا کنید، می‌توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید؛ این امر سبب اعتماد و اطمینان شما به پیمانکار می‌شود. همان گونه که بیان کردیم کار با گروه‌های آماتور بسیار مشکل ساز خواهد بود.

بسیاری از افراد شاهد این اتفاق بوده‌اند که گروه‌های آماتور پنل‌ها را به صورت ناخنی به یکدیگر متصل می‌کنند. عبارت ناخنی داشتن به این معنی است که صفحات کنار هم با یکدیگر اختلاف تراز خواهند داشت. در واقع میان دو پنلی که در کنار یکدیگر نصب شده‌اند، یک پله کوچک تشکیل می‌شود که به این پله ناخنی گفته می‌شود. راه حل پیشنهادی ما به شما این است، تا هنگامی که از مسئله ناخنی شدن کار اطمینان حاصل نکرده اید، بر روی پروژه نظارت نمایید و در صورت مواجه شدن با مشکل، از ادامه کار جلوگیری به عمل آورید و دستور اصلاح و بازسازی آن را دهید. اگر در حین کار با مشکل ناخنی مواجه شدید، زیاد نگران نشوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که صفحات را باز کنید یا آن را با گچ بپوشانید.

متداول‌ ترین روش اجرای سقف کناف

متداول‌ترین روش اجرای سقف کناف به این صورت است که صفحات سقف کاذب مستقیماً روی تیرها نصب می‌شوند. برای این کار ابتدا باید یک قاب چوبی از تیرهای موازی با فاصله منظم بسازید. از آنجا که تیرهای سقف ممکن است از ارتفاع‌های مختلفی برخوردار باشند، اندازه گیری ارتفاع تیرهای قاب را در اولویت می‌دهند. نتیجه نهایی باید یک قاب باشد که دارای یک سطح پایه یکنواخت باشد. پس از انجام این کار، پانل‌های سقف را به چهارچوب چوبی پیچ می‌کنند. برخی از کاربران عقیده دارند که کار اجرای این سقف‌ها ساده است و با داشتن اندکی مهارت دیگر نیاز به نصاب برای اجرای سقف کاذب و نصاب برای اجرای سقف کاذب نیست. بعضی اوقات ممکن است بخواهید سقف کاذب را به گونه‌ای نصب کنید که بتوان به فضای بین سقف کاذب و سقف واقعی خانه دسترسی پیدا کرد؛ در چنین مواردی، باید سقف کاذب را به حالت تعلیق در بیاورید.

پیمانکار سقف کناف

عوامل موثر بر قیمت اجرای سقف کناف

از دلایل دیگر استفاده از سقف کناف می ‌توان به سهولت و تنوع نورپردازی آن اشاره کرد. همچنین می‌توان تجهیزات صوتی و امنیتی را طوری در آن تعبیه کرد که خللی در زیبایی فضا به وجود نیاورد. سقف کاذب عموما در آخرین مراحل کار ساخت بنا به ساختمان اضافه می‌شود. همچنین سقف کاذب کناف را می‌توان محلی برای عبور و نصب المان‌های تاسیساتی و الکتریکی در نظر گرفت. نصب سقف‌های کاذب در بسیاری از موارد قسمتی از پروژه بازسازی و نوسازی مکان‌ها و فضا‌های قدیمی‌تر محسوب می‌شود. قیمت اجرای سقف‌ کناف با توجه به نوع سقف انتخابی متفاوت است.

هزینه اجرای سقف کاذب

در اجرای این نوع سقف عوامل موثر زیادی در بحث هزینه تمام شده آن دخیل است.

از واضح ترین این عوامل، تعیین نوع سقف کاذب است که تعیین نوع سقف کاذب با توجه به شهری است که ساختمان در آن ساخته می شود یا اینکه صاحب ملک چه درخواستی از پیمانکار دارد.

مراحل اجرای سقف کاذب کناف

اجرای و پیمانکار سقف کناف در عین راحتی و سرعت بالا نیازمند تجربه و آشنایی با تجهیزات ابزار دقیق ازجمله لیزر و خط تراز برای تعیین ارتفاع سقف و بدون شیب دار اجرا شدن پروفیل های سقف کناف بسیار مهم است.

بعد از اجرای پروفیل پنل های سقف کناف بر روی پروفیل نصب میشود .پیچ هایی که برای مراحل کناف کاری و اجرای سقف کناف به کار می روند از نوع Black Phospate هستند که به جهت اتصال روکش های گچ دار به سازه های فلزی مورد استفاده قرار می گیرند،یکی از مراحل کناف کاری و اجرای سقف کناف به کار بردن گچ های ساختمانی است، میزان خالص بودن گچ های ساختمانی با درصد پوشش دهی آن ها ارتباط مستقیم دارد. بتونه درزگیر بهترین متریال برای درزگیری دو پنل است.

انوع گچ برگ های سقف کناف

1. پانل گچی معمولی یا ساده (RG)

2. پانل گچی مقاوم در برابر رطوبت و کپک زدگی (MR)

3. پانل گچی مقاوم در برابر حریق و حرارت(FP)

4. پانل گچی مقاوم در برابر رطوبت و حریق (FM)

پیمانکار سقف کناف

پیمانکار سقف کناف ، پیمانکار سقف کاذب کناف ، پیمانکار سقف کناف ایران ، پیمانکار سقف کناف اتاق خواب ، پیمانکار سقف کناف اتوکد ، پیمانکار سقف کناف اشپزخانه ، پیمانکار سقف کناف اتوبوسی ، پیمانکار سقف کناف اتاق خواب جدید ، پیمانکار سقف کناف اتاق کودک ، پیمانکار سقف کناف اداری ، پیمانکار سقف کناف اتاق خواب دخترانه ، پیمانکار سقف کناف ارایشگاه زنانه ، پیمانکار سقف کناف بروکس ، پیمانکار سقف کناف بتنی ، پیمانکار سقف کناف با نصب ، پیمانکار سقف کناف بهتر است یا رابیتس ، پیمانکار سقف کناف برای آشپزخانه ، پیمانکار سقف کناف با نورپردازی ، پیمانکار سقف کناف برای مغازه ، پیمانکار سقف کناف برای اتاق خواب ، پیمانکار سقف کناف پشت بام ، پیمانکار سقف کناف پذیرایی ، پیمانکار سقف کناف پی وی سی ، پیمانکار سقف کناف پیش ساخته ، پیمانکار سقف کناف پذیرایی جدید ، پیمانکار سقف کناف پذیرایی مربع ، پیمانکار سقف کناف پارکینگ ، پیمانکار سقف کناف پذیرایی ساده ، پیمانکار سقف کناف پذیرایی کوچک ، پیمانکار سقف کناف پشت تلویزیون ، پیمانکار سقف کناف تبریز ، پیمانکار سقف کناف تهران ، پیمانکار سقف کناف تی وی ، پیمانکار سقف کناف تیپ b ، پیمانکار سقف کناف تالار عروسی ، پیمانکار سقف کناف تایل 60*60 ، پیمانکار سقف کناف تجاری ، پیمانکار سقف کناف تایل ، پیمانکار سقف کناف توالت ، پیمانکار سقف کناف تصویری ، پیمانکار سقف کناف جزیره ، پیمانکار سقف کناف جدید 1401 ، پیمانکار سقف کناف جدید 2022 ، پیمانکار سقف کناف جدید ۲۰۲۱ ، پیمانکار سقف کناف جدیدترین مدل ، پیمانکار سقف کناف جدید و شیک ، پیمانکار سقف کناف جدید ساده ، پیمانکار سقف کناف جدیدترین ، پیمانکار سقف کناف جای لوستر ، پیمانکار سقف کناف چیست ، پیمانکاری سقف کناف چقدر است ،پیمانکار سقف کناف چوبی ، پیمانکاری سقف کناف چگونه محاسبه میشود ، پیمانکار سقف کناف چوب ، پیمانکار سقف کناف چگونه اجرا می شود ، پیمانکار سقف کناف چیدانه ، پیمانکار سقف کناف چراغ ، پیمانکار سقف کناف چقدر طول میکشد ، پیمانکار سقف کناف چجوریه ، پیمانکار سقف کناف حیاط ، پیمانکار سقف کناف حال پذیرایی ، پیمانکار سقف کناف حال ، پیمانکار سقف کناف حسینیه ، پیمانکار سقف کناف حرفه ای ، پیمانکار سقف کناف حال ساده ، پیمانکار سقف کناف حیاط خلوت ، پیمانکار سقف کناف خام ، پیمانکار سقف کناف خانه ، پیمانکار سقف کناف خاص ، پیمانکار سقف کناف خانه ویلایی ، پیمانکار سقف کناف خاک ، پیمانکار سقف کناف خیلی شیک ، پیمانکار سقف کناف خانه های لوکس ، پیمانکار سقف کناف خطی ، پیمانکار سقف کناف خانه دوبلکس ، پیمانکار سقف کناف خانه کوچک ، پیمانکار سقف کناف داخلی ، پیمانکار سقف کناف در مازندران ، پیمانکار سقف کناف در شیراز ، پیمانکار سقف کناف در تبریز ، پیمانکار سقف کناف دور باکس ، پیمانکار سقف کناف دستشویی ، پیمانکار سقف کناف دفتر کار ، پیمانکار سقف کناف دایره ، پیمانکار سقف کناف راه پله ، پیمانکار سقف کناف رستوران ، پیمانکار سقف کناف رنگ شده ، پیمانکار سقف کناف رنگ ، پیمانکار سقف کناف رابیتس ، پیمانکار سقف کناف راهرو ورودی ، پیمانکار سقف کناف زیر سقف ، پیمانکار سقف کناف زمینی ، پیمانکار سقف کناف سرویس بهداشتی ، پیمانکار سقف کناف ساده و شیک ، پیمانکار سقف کناف ساده پذیرایی ، پیمانکار سقف کناف سالن ، پیمانکار سقف کناف سنتی ، پیمانکار سقف کناف سه بعدی ، پیمانکار سقف کناف شیک ، پیمانکار سقف کناف شیراز ، پیمانکار سقف کناف شمالی ، پیمانکار سقف کناف شهرداری ، پیمانکار سقف کناف شیک و مدرن ، پیمانکار سقف کناف شده ، پیمانکار سقف کناف شیشه ای ، پیمانکار سقف کناف شیبدار ، پیمانکار سقف کناف شیک و ساده ، پیمانکار سقف کناف طرح چوب ، پیمانکار سقف کناف فروشگاهی ، پیمانکار سقف کناف فست فود ، پیمانکار سقف کناف فانتزی ، پیمانکار سقف کناف فروشگاه .

برچسب ها
ارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام
با ورود و یا ثبت نام در سایت شما شرایط و قوانین استفاده از سایت و قوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.دیدگاه ها